фала за одговорите
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 18 Јануари 2010 20:11
да ми сте здрави и живи и успех во пчеларскиот бизнис, се најдобро. само кај кој Зоран во Битола да барам, кај се наоѓа? поздрав
 
Ова е коментар на "Хранилки"
Коментари (1)
1 Вторник, 19 Јануари 2010 15:20
Васко
Зоран Божиновски
Ул. Матија Губец бр.16 Битола
тел. 047/241-696

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):