Субвенции 2010г
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 23 Јануари 2010 08:24
Незванично Субвенциите во пчеларството за 2010 година ќе изнесуваат: 500ден/пчелно семејство за конвенционално 650ден/пчелно семејство за органско пчеларство
 
Ова е коментар на "Пчеларникот во јануари"
Коментари (1)
1 Сабота, 23 Јануари 2010 19:24
toni
oва ме радвит за намалувањето на органското пчеларство на субвенциите и сакам да е вистина.затоа што некој поединци мислеја дека само тие се пчелари

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):