субвенци 2010
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 23 Јануари 2010 19:24
oва ме радвит за намалувањето на органското пчеларство на субвенциите и сакам да е вистина.затоа што некој поединци мислеја дека само тие се пчелари
 
Ова е коментар на "Субвенции 2010г"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):