Данок за пчеларите
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 15 Февруари 2010 20:29
Никаде не беше наведено дека сите ќе плаќаат исто.Ќе се плаќа по просечен остварен приход од кошница а тоа по некои математики пресметале дека е 10кг мед.
 
Ова е коментар на "тотално парадоксално"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):