Погачи
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 18 Февруари 2010 15:00
Јас лично не сум поборник за ставање погачи освен ако не се утврди дека му е неопходно на одредено пчелно семејство.Од погачи да се става од познати произведувачи проверени погачи или од сопствено производство со додавање на природни состојки што ги користат пчелите а не кој што чул нешто тоа става во погачите.Поради тоа се случуваат и помор во одредени пчеларници.
 
Ова е коментар на "погача"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):