sovet
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 18 Февруари 2010 19:47
Zdravo administratore sakam da kupam pcelni semejstva,.Bidejki sum mlad i ne mnogu iskusen pcelar bi te zamolil da mi preporacas nekoj renomiran pcelar koj ke mi garantira za nivnata zdravstvena sostojba.Mojot mail za kontakt e Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите odnapred
 
Ова е коментар на "Пчеларникот во фебруари"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):