спзм
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 22 Февруари 2010 22:13
може да се суди и однапред ;но факт е за не успехот на досегашната работа на федерацијата на фармери, кај беја досега сега му текна на господата па лугето се незадоволни и си бараат чаре .ЧЕСТИТКИ ЗА СОЈУЗОТ НА ПЧЕЛАРСКИ ЗДРУЖЕНИЈА.
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):