Формиран е СПЗМ
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 26 Февруари 2010 11:23
Беше испратена покана и до ПЗ од Велес, до Претседателот Благојче, но не присуствуваа на Основачкото Собрание. Не ни се познати причините. Поздрав
 
Ова е коментар на "dekap"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):