рамки
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 26 Февруари 2010 13:32
здраво може ли некој да ми каже каде може да се купат рамки,спратови па и цели сандуци за пчели на пример некој што изработува и кој се цените ако некој сега брзо купувал фала...
 
Ова е коментар на "Пчеларникот во јануари"
Коментари (1)
1 Петок, 26 Февруари 2010 21:35
Васко - Бт
Сите типови сандуци по цена од 2300 ден.
Информации
075/329-137 Васко
075/540-834 Миле

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):