Пчелни Сандуци
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 26 Февруари 2010 21:35
Сите типови сандуци по цена од 2300 ден. Информации 075/329-137 Васко 075/540-834 Миле
 
Ова е коментар на "рамки"
Коментари (1)
1 Недела, 06 Ноември 2011 13:12
petar popovski petar.divna@hotmail.com
od koj grad vo makedonija ste ikoj model na sanduci gi pravite.
ako mizi da istaknite i slika
jas sum od bitola mlad pcelar dali samo eden model e 2300denari ili site

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):