Почеток со пчеларење
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 01 Март 2010 12:44
Пчеларското Здружение НЕКТАР-Битола организира настава за пчелари почетници. Наставата ќе се одржи во текот на цела година а ќе бидат одржани часови по теоретска и практична настава во групи од 5 посетители. Веќе има формирано 2 групи. За информации на тел 075/329-137 Васко 075/540-834 Миле
 
Ова е коментар на "zdravo"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):