datum za postavuvanje spratovi za med
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 13 Март 2010 08:07
zdravo na site imam edno prasanje bidejki sum nov vo pcelarstvoto pa me interesira dali ima nekoj datum koga se postavuvaat spratovi za med mislam sega posle prezimuvanje fala
 
Ова е коментар на "поздрав и прашање"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):