zdravo...
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 21 Март 2010 21:11
dali e normalno sega da ima trutovi vo sabotava pravev detalen pregled i gledam vo nekoi drustva ima trutovi neli e malku rano.
 
Ова е коментар на "Прв ден на пролетта"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):