Селење на пчеларникот 3
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 29 Март 2010 14:27
Здраво и јас сакам да преселам дел од пчеларникот на друга локација па ме интересира какви одобрениа,согласности и други документи ми се потребни,за да биде све легално.Мислам дека не е во ред туку така да се досели пчеларник на некоја локација,каде можеби некој друг пчелар засадил медоносни растенија на поголема површина.
 
Ова е коментар на "Сите знаме, ама пак џабе ни е"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):