sarko
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 15 Април 2010 19:53
Sekoja cest za aktivnosta na drugite pcelarski zdruzenija sirum nasata drzava,no vo gradot Veles so ^g-ot Blagoja ama bas,bas nisto ne se slucuva po prasanje-PCELARSTVO!
 
Ова е коментар на "Формиран е СПЗМ"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):