Чекор напред
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 20 Април 2010 06:46
Не сум земал до сега субвенции,но колку што сум информиран до лани беше 50 ден. од кошница,а сега е од пчелар.Ова е добар чекор напред,но и добра шанса пчеларските друштва да си ги подмират чланарините.
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):