броење
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 16 Мај 2010 07:45
Ете колку важи договарањето со нашите институции. Денес договараш едно а веќе другиот ден дознаваш дека нема ништо од веќе договореното. И не е тоа случај само со пчеларите. Ние добро знаеме што се се правеше и се прави со млекарите, земјоделците (житото) и што уште не.
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):