maticata na poklopna daska
Ниво на корисникот: / 3
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 28 Мај 2010 05:46
здраво на сите може ли некој да ми одговори доколку имал случај да при отворање на сандак односно при подигање на капакот матицата беше сама на поклопната даска излезена од сандакот бидејќи ми беше тргната хранилката заради вентилација,воедно се работи за млада матица не спарена внесена со сатна основа со затворен матичњак па ме интересира што треба ова да значи некаков проблем или незнам што да мислам
 
Ова е коментар на "Разројување"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):