АЕРО ПРСКАНЈЕ
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 28 Мај 2010 16:25
Слуснав на некоја од насите ТВ дека викендов ке се прска против комарци.Дали знаете несто за тоа.
 
Ова е коментар на "Прашања и одговори"
Коментари (1)
1 Сабота, 29 Мај 2010 22:02
Администратор
Zoran Ilievski-Tache Neoficijalno vikendov ke se prska protiv komarci vo Skopje, tragam po sigurno izvestuvanje.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):