Информација од фејзбук
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 29 Мај 2010 22:02
Zoran Ilievski-Tache Neoficijalno vikendov ke se prska protiv komarci vo Skopje, tragam po sigurno izvestuvanje.
 
Ова е коментар на "АЕРО ПРСКАНЈЕ"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):