VAROA
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 10 Јуни 2010 13:25
JAS KOLEGI PRED EDNA GODINA KORISTEV DRVENI LENTI ZA PREVENCIJA A OVAA GODINA SEKER VO PRAV,KE PRASATE ZAKO E MOZNO? MONO E ZATOA STO PKRAJ PCELARNIKOT IMA NA GOLEMA POVRSINA MAJCINA DUSICA,A TOA E SMRT ZA VAROATA.
 
Ова е коментар на "Вароа Деструктор - лекување"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):