центрифуга за мед
Ниво на корисникот: / 5
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 14 Јуни 2010 12:18
Здраво ,каде може да најдам да купам сентрифуга за мед со 4 или 6 рамки рачен погон ,поздрав
 
Ова е коментар на "Менаџмент во пчеларството"
Коментари (2)
2 Среда, 04 Август 2010 07:43
petar popovski
mojot e-mail za komunikacija e petar.divna@hotmail.com
1 Четврток, 01 Јули 2010 17:32
jovica
cetrifuga za med ima vo Skopje kaj Miki tel.rabota----023124-280.Centrifugite se od rosvajt lim.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):