Centrifuga za med
Ниво на корисникот: / 5
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 01 Јули 2010 17:32
cetrifuga za med ima vo Skopje kaj Miki tel.rabota----023124-280.Centrifugite se od rosvajt lim.
 
Ова е коментар на "центрифуга за мед"
Коментари (5)
5 Понеделник, 20 Мај 2013 07:38
mels mebel kumanovo
kolku cini ikade mozam da ja najdam adresa ili telefon
4 Петок, 17 Декември 2010 16:23
petar popovski
miki vo kakva sostojba e centrifugata za kolku ramki e i
kolku cini
3 Среда, 10 Ноември 2010 23:38
petar popovski
sakam da mi napravi centrifuga pa da mi kaze
kolku ke me cini za izrabotka
semata za izrabotka ke bide moja
2 Недела, 05 Септември 2010 05:56
vladimir
zdravo na site jas sum vladimir od bitola i izrabotuvam centrifugi z amed (radialni) so 4,6,8,10 ..do 20 ramki mojot mob 075-900-136 begin_of_the_skype_highlighting              075-900-136      end_of_the_skype_highlighting
od prohrom lim
1 Сабота, 03 Јули 2010 06:55
jane
здраво на сите би замолил ако може некој да ми одговори дали се работи за некоја болест кај пчелите бидејќи пред некој од сандаците приметив ситни бели лушпи како да се одлупени од пчелите и некој пчели се сосема црни во грбовите ја немаат шарата имено предходно ги третирав против вароа со шекер во прав ама ги третирав сите сандаци а ова се појавува кај два или пак од чистењето од шекерот се имаат излупено фала ако некој ми одговори поздрав

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):