Презентација на производи на база на матичен млеч во Кратово PDF Печати Е-пошта
Напишано од Администратор   
Вторник, 27 Јули 2010 20:25

На 04/08/2010 година во 18 часот Во Старинскиот дом во Кратово ќе се оддржи презентација на Ревита производите (диетални производи на база на матичен млеч)Презентерите се од Белград и Тетово.

Ова е добра можност да научите несто повеке за користењето на матичнот млеч во прехрамбени и диетални производи но и убав момент за дружење .

Ве очекуваме!

Последна промена на Четврток, 05 Август 2010 16:19
 
Коментари (1)
1 Вторник, 03 Август 2010 21:12
goce aleksoski
Sredbite od takov tip se za pozdravuvanje

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):