Пошумување
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 04 Септември 2010 19:40
Сојузот на Пчеларски Здруженија на Македонија (СПЗМ)преку неговата работна група задолжена за следење на пчелната паша во Македонија ќе биди во постојан контакт со организаторите на акцијата и ресорното Министерство Васко Карадаковски Потпретседател на СПЗМ
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):