Третирање против вароа
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 07 Септември 2010 10:12
Најдобро е да се третираат веднаш после последното цедење на мед,во август.
 
Ова е коментар на "Уништување на стршлени"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):