imate napisano deka pelinot e isproban lek za varoa i nozemoza
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 14 Септември 2010 20:15
sakam da znam kako se priprema pelinot odnosno vo kakov soodnos
 
Ова е коментар на "pelin"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):