dekap
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 04 Октомври 2010 17:14
Bravos za site aktivnosti sto se slucuvaaat vo pcelarstvoto vo R.M.! za zal za zal, vo Veles ama bas nisto ne se slucuva vo vrska so pcelarstvoto!
 
Ова е коментар на "Седница на УО на СПЗМ"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):