dekap
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Сабота, 04 Декември 2010 13:11
E deka go najdote bas toj den za predavanje?neli znaete deka e Sv.Nikola,a site go praznuvat tie den.Za mnogu godini Makedonci!
 
Ова е коментар на "Ферад Велагич и во Виница"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):