Odlicen med
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 06 Декември 2010 18:45
Mnogu e ubav medot lani zemav od kaj vas, dobro e sto ste gi stavile telefonite ke se javam da zemam uste
 
Ова е коментар на "veles"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):