ПРЕДАВАЊЕ НА Г-ДИН ИВАН УМЕЉИЌ ВО СКОПЈЕ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Администратор   
Среда, 08 Декември 2010 22:16
 ПРЕДАВАЊЕ НА Г-ДИН ИВАН УМЕЉИЌ ВО СКОПЈЕ

 

На 09.12.2010 (четврток) со почеток во 17:00 часот, во Стопанска комора на РМ во Скопје, ќе се одржи предавање на тема „Комуникација во пчелната заедница“ од г-дин Иван Умељиќ.


Повеќе информации може да добиете кај г-дин Павле Бошковски (претседател на ПЗ Матица - Скопје) на 075 406 888
 
Повеќе информации за предавачот може да добиете на www.umeljic.com

Последна промена на Среда, 08 Декември 2010 22:26
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):