Субвенции 2010
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 09 Јануари 2011 18:09
Колку што разбрав, Агенцијата мора да ги исплати субвенциите до последниот рок за аплицирање (колку се сеќавам тоа беше 25.05.2010)следната година, а тоа е 25.05.2011. После тој рок оние на кои не им се исплатени субвенциите можат да ја тужат агенцијата. Ова не е званично, ќе треба да го побарам документот за аплицирање во 2010 год.
 
Ова е коментар на "Субвенции во пчеларството 2010"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):