Украден сандук со пчели
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 16 Јануари 2011 17:42
Секоја кражба па и кражбата на пчелини сандуци треба веднаш да ги птијавите во МВР.
 
Ова е коментар на "za Aleksandar"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):