naj sovrsen proizvod...
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 18 Јануари 2011 18:57
jas nemam prilika da konsumiram svez maticen mlec,zatoa redovno konsumiram liofiliziran maticen mlec preku REVITATA...
 
Ова е коментар на "Maticen mlec"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):