Субвенции PDF Печати Е-пошта
Напишано од Администратор   
Четврток, 17 Февруари 2011 19:00
 Субвенциите за пчеларите од Битола и Прилеп  за 2010 год.  исплатени се на 16 и 17/02/2011 год.
Последна промена на Недела, 27 Февруари 2011 13:03
 
Коментари (2)
2 Четврток, 24 Февруари 2011 19:32
Donco
me interesira,posto sum mlad pcelar i sakam da prijavam drustva za subvencii...Kolkavav br.treba da se poseduva minimum
1 Четврток, 24 Февруари 2011 17:45
perhan
nalet neka stanet subvenciite kaj nas vikaet deka so pitano mleko mace ne se hranilo

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):