500 denari kolku lie toa znacajkno?
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 24 Февруари 2011 17:45
nalet neka stanet subvenciite kaj nas vikaet deka so pitano mleko mace ne se hranilo
 
Ова е коментар на "Субвенции"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):