za subvencii
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 24 Февруари 2011 19:42
sto treba od dokumentacija da se podade za subvencii i kade posto jas sum od Ohrid a pcelaram vo ruralna sredina nadvor od Oh 25km
 
Ова е коментар на "subvenci"
Коментари (1)
1 Петок, 25 Февруари 2011 19:16
Администратор
За условите што важеа за 2010 можете да прочитате на нашиот сајт.За 2011 условите за добивање субвенции уште не се излезени.
http://www.pcelar.mk/interesno/547--2010

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):