За субвенции
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 25 Февруари 2011 19:16
За условите што важеа за 2010 можете да прочитате на нашиот сајт.За 2011 условите за добивање субвенции уште не се излезени. http://www.pcelar.mk/interesno/547--2010
 
Ова е коментар на "za subvencii"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):