Исплата на субвенциите за пчеларство PDF Печати Е-пошта
Напишано од Администратор   
Недела, 13 Март 2011 11:52

Во периодот од 24.02.2011 – 09.03.2011 година, Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој исплати финансиски средства од Програмата за финансиска поддршка во земјоделството за 2010 година за сточарско производство по мерка Финансиска поддршка по регистрирано презимено пчелно семејство по Подрачни единици на Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство, и тоа за:

 

Кратово

Крива Паланка

Прилеп

Тетово

 

Последна промена на Вторник, 15 Март 2011 20:43
 
Коментари (1)
1 Вторник, 26 Април 2011 13:14
nikola
ima sansa do krajot na maj da zemime i nie zosto sega ni se tie sretstva najpotrebni za da vlozime vo istoto da se prosirime

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):