tretiranje so oksalna kiselina
Ниво на корисникот: / 3
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 20 Март 2011 06:48
zdravo imam i jas edno prasanje za tretiranje so oksalna kiselina bidejki se tretirani prosla godina vo noemvri pa dali mozam i sega na prolet ili so sto e najdobro da se tretiraat
 
Ова е коментар на "mravja kiselina"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):