subvencii ???
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Среда, 27 Април 2011 23:33
Dali imate informacii dali ke dobieme subvencii vo Resen za 2010 godina. neznaeme dali da aplicirame za 2011 godina eve veke doagja mesec maj..pozdrav..
 
Ова е коментар на "На пчеларникот во мај"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):