Пчеларски саем Ташмајдан 2011. PDF Печати Е-пошта
Напишано од Администратор   
Понеделник, 19 Септември 2011 21:31
Матица Виница организира посета на Пчеларскиот саем Ташмајдан 2011.
Тргнуванјето е од Виница на ден 07.10.2011 околу ручек. Пристигнуванјето во Белград се очекува да биде околу 19 часот. Сместување во хотел.
На 08.10.2011 година посета на Тасмајдан 2011 и во поладневните часови вракање за Македонија.
Цената за ова патување кое вклучува превоз и спиење во хотел изнесува 2200 денари.
Пријавуванјето е кај Марјанчо Дончев на телефон 070 385 765
Заинтересираните да се пријават најдоцна до 03.10.2011 година
Последна промена на Сабота, 08 Октомври 2011 13:08
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):