раствор од прополис
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Среда, 28 Септември 2011 20:35
Најдобриот раствор од прополис за надворешна употреба е 30% прополис и 70% алкохол.Дали овај раствор е дозволено да се користи и кај деца од рана возраст.
 
Ова е коментар на "Цена на суровиот прополис"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):