Откуп на прополис
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 25 Октомври 2011 08:25
Секако дека постои организиран откуп на прополис и тоа го врши фирмата АПИМЕЛ од Охрид.Цената на 1кг суров прополис е 1650 ден.Може да не контактирате на е-маил Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите или на тел.070/247-694. Трпчески Наум Ве очекуваме!
 
Ова е коментар на "Прополис"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):