контакт
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 25 Октомври 2011 12:18
Како да контактирам со вас како да се зачленам
 
Ова е коментар на "Пчелар.мк"
Коментари (3)
3 Вторник, 10 Мај 2016 10:38
Zlatko
Zdravo na site. Planiram da pocnam so pcelarstvo a iskreno nemam vrska. Zasega planiram samo kako hobi da go tretiram. E sega mi treba pomos od site dobronamerni pcelari. Imam 8 stari kosari od koi del sakam da iskoristam za pocetok. Ve moalm dali e vozmozno da gi iskoristam niv bidejki ne se koristeni najmalku 12 godili ili da si kupam novi.
2 Сабота, 02 Април 2016 08:13
zoran

zdravo. jas sum pocetnik me interesira kade da najdam silni drustva da kupam.

1 Вторник, 25 Октомври 2011 19:12
Администратор
Многу едноставно на левата страна под менито -најава- најдолу има опција -зачленување на корисник- со кликнување на оваа опција ви се отвара образец кој треба да го потполните и со стиснување на копчето зачлени вие сте член на Пчелар.мк Поздрав!

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):