прирачник
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 24 Ноември 2011 18:43
Здраво здраво, би ве замолил да ми кажете каде можам да најдам некаков прирачник за пчеларство
 
Коментари (1)
1 Четврток, 24 Ноември 2011 19:27
Администратор
Мирче во секоја продавница за пчеларство сигурно ке најдете и пчеларска литература.Прашајте во најблиската пчеларска продавница или некој Пчелар од вашиот крај сигурно ке добиете некоја книга за пчеларство.
Поздрав!

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):