Sandaci za PCELI
Ниво на корисникот: / 6
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 06 Јануари 2012 21:07
Zdravo Srekna Nova godina i od mene.
 
Ова е коментар на "На пчеларникот во Декември"
Коментари (2)
2 Недела, 19 Мај 2013 00:03
petar popovski
vo vosina se 310mm ,vo shirina se 450mm od vnatre a 500mm od nadvor
1 Понеделник, 06 Мај 2013 00:00
Dimce Alcev
moze li nekoj dobar da migi dade dimenzii za sandaci od tipot dalamblat ve molam ?

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):