Кон Правилникот
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 15 Јануари 2012 20:50
Добро бе овие манги се паметни или сакаат некого да прават будала, за да им верува. Зошто отворено не кажат, дека повеќе нема да се даваат субвенции за пчеларството, а со ваквите трикови, пчеларите ќе треба, покрај данокот да уплаќаат и дебели средства за ``овластените`` ветеринари и агенцијата, за да извршат идентификација и регистрација на пчеларниците. Срамота!
 
Коментари (1)
1 Сабота, 23 Февруари 2013 16:28
Ice
Kako novajlija na forumov slucajno procitav za KSCW tecnosta,ama popodrobni objasnuvajna ne mozam danajdam,sostav kade moze da se nabavi isl.Latinica moram vo momentov i zatoa se izvinuvam.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):