RE: Евиденција на пчелните семејства
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 17 Јануари 2012 11:22
Каде би можело да се најдат повеќе информации околу субвенциите 100 евра по пчелно семејство? Разбрав дека ќе било од 2013, само ништо официјално од владата не можам да најдам на интернет. Поздрав
 

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):