Прашање
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Среда, 01 Февруари 2012 14:28
Дали мелениот Уров (Кафе)е природен ефикасен лек против вароата кај пчелите?
 
Ова е коментар на "Оксална киселина"
Коментари (1)
1 Среда, 01 Февруари 2012 17:37
Администратор
Вакво испитување дали уровот влијае врз вароата не се правени и немеме податоци за ефикасноста на ваквите третмани.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):